Apartmány 2kk, 3kk - Prodej - Vir

Kód: A1190
Cena
Cena: od 166 000 €
Informace o nabídce
Dispozice bytu: 3+kk
Budova: Cihlová
Stav bytu: Ve výstavbě
Stav bytového domu: Ve výstavbě
Počet podlaží: 2
Terasa: Ano
Parkovací stání: Ano
Zařízeno: Ne
Okolní zástavba: Obytná
Umístění: U moře
Energetický štítek
Třída energetické náročnosti budovy: A - Mimořádně úsporná

Popis

Krásné byty na prodej v moderní novostavbě v centru Viru. Nachází se pouhých 350 m od moře. Dispozice pokojů sestává z chodby, jedné, dvou nebo tří ložnic, jedné nebo dvou koupelen, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem a zastřešené terasy. K bytům náleží dvě parkovací stání a zahrada cca 15 m2. V domě je celkem 7 bytů o obytné ploše 52, 53, 59, 63, 65, 66 a 90 m2.. Dále k bytům náleží 2 parkovací stání a zahrada cca 15 m2. Některé byty  mají samostatný vchod. Dokončení stavby a nastěhování je plánováno na léto 2024. 

Stavba je provedena z tepelných cihelných bloků. Budova má na fasádě tepelnou izolaci 8 cm polystyrenem. Na podlahách jsou parkety a dlažba. Okna jsou z PVC materiálu s třívrstvým sklem, elektrické žaluzie a sítě proti hmyzu. Klimatizace jsou v ložnicích a v obývacím pokoji. Vchodové dveře jsou bezpečnostní a protipožární. Předpokládá se energetický průkaz A. Objekt je napojen na kompletní infrastrukturu.

Ostrov Vir je jedním z nejznámějších turistických center v Chorvatsku. Nachází se na severozápadě Zadarské župy. Je obklopen Virským mořem a Povljanským průlivem, stejně jako četnými menšími zátokami. S pevninou je spojen mostem. Členité pobřeží ostrova Vir, dlouhé 31,43 km, zdobí mnoho pláží, od písečných, oblázkových až po kamenité, skalnaté, od přeplněných, organizovaných pláží s rozmanitým vybavením až po intimní zátoky, jako součást nedotčené přírody. Pláže ostrova Vir, částečně umístěné vedle borových lesů s křišťálově čistým mořem, činí tento ostrov ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Kromě turistiky v letních měsících je Vir v zimě ideální oázou klidu pro rodinný život. Má veškerou potřebnou vybavenost: škola, školka, obchody, autobusové nádraží, restaurace a kavárny. Vir je vzdálen 26 km od Zadaru a 12 km od nejbližšího města Nin.

Kontakt na makléře:

Jméno: Jana Rossi
Telefon: 608 908 777
E-mail: fico@fico.cz