Rezervace

Vila - Prodej - Vodice

Cena
Cena: 420 000 eur
Informace o nabídce
Druh objektu: Vila
Dispozice: 4 pokoje
Stav nemovitosti: Velmi dobrý
Terasa: Ano
Umístění: U moře

Popis

Luxusní vila přímo v srdci turistické Vodice, v bezprostřední blízkosti všech kaváren a restaurací a celého turistického dění města. Vila je koncipována ve stylu atria, do kterého se vstupuje z prostorné dvojgaráže, která kromě vlastních parkovacích míst skýtá ještě úložný prostor na dřevo, technickou místnost a odkládací místnost. Z garáže se dostáváme do samotného atria se zatravněnou plochou, zastřešeným venkovním posezením a velkou jaccuzi, atrium skýtá absolutní soukromí a únik od hluku centra města. Jádrem samotné vily je velkoryse řešen obývací prostor s kuchyní a jídelnou. Prosklené stěny vytváří dojem absolutního spojení s venkovním prostorem. V kuchyni jsou všechny spotřebiče nejvyšší kvality značky Siemens, nechybí ani zabudovaná vinotéka či vestavěný konvektomat a 2 zabudované lednice Liebherr. Na jedné ze stěn je umístěno obrovské stahovací promítací plátno, které je součástí celého domácího kina. V zimě je prostor vytápěn designovými krbovými kamny, umístěnými pod schody vedoucími do spací části. Jedna ložnice je na otevřené galerii, druhá disponuje un-suite koupelnou a WC. Z této ložnice je výstup na velkou jihozápadně orientovanou terasu. Druhá koupelna je umístěna v přízemí vily, WC je zvlást vedle koupelny, na zahradě ještě venkovní sprcha sloužící k osvěžení za horkých letních měsíců nebo ke sprchování po výstupu z jaccuzi. Celá vila je klimatizovaná, jsou použity nejdražší materiály, všechny koupelny a podlahy z kamene Sivac, masivní dubové schody , hliníkové výplně otvorů zn. Schuco, atd.

Vila je rozprostřena na pozemku 237 m2, který sice není velký ale je maximálně využit, užitná plocha 170 m2.

Cena je značně podhodnocená, náklady na zbudování přesáhly 530 tis. eur bez započtění ceny pozemku a ceny původní nemovitosti, z důvodu rychlé potřeby prodeje nabízí majitel vilu za 420 tis. eur.

Vzdálenost od moře je ca 100 m, vzdálenost od nejbližší pláže ca 200 metrů. Vilu lze bez problému celoročně obývat, atrium je kryté od všech větrů což umožnuje slunění a užívání mediteránského klimatu od časných jarních měsíců až do úplného podmzimu.

Vodice je druhým nejvice se rozsrůstajícím městem jadranského pobřeží, nazývána „Saint Tropez Jadranu“. Je zde velká marina, několik luxusních hotelů, asi 400 stylových restaurací, obrovská diskotéka Hacienda, wellnes, několik bank, pošta, autobusové nádraží, lékař, dentální klinika. V 10 km vzdáleném Šibeniku pak divadlo, multikino a několik obchodních center.

Kontakt na makléře:

Jméno: Jana Rossi
Telefon: 608 908 777
E-mail: fico@fico.cz